Neblėstanti klasika. Prenumerata

Gamintojas: AB "Sparta", Lietuva
Prekės kodas: Prenumerata1
Ar turime: 98
Kaina: 32.00€

Turimi variantai


* Pasirinkite siuntų dažnumą:

* Pasirinkite dydį:

Kiekis:  
   - AR -   

Jeigu vis neturite laiko pasirūpinti naujomis kojinėmis arba ryte, ruošiantis į darbą ar susitikimą  pagalvojate, kad jau reikia naujų kojinių, tačiau vis pamirštate jų įsigyti, kojinių prenumerata - puiki išeitis. Užsakius prenumeratą “Neblėstanti klasika”, Jūsų pasirinktu dažnumu į savo pašto dėžutę arba į rankas gausite po 3 poras aukščiausios kokybės klasikinių juodų kojinių.  Taip užtikrinsite savo kasdienių kojinių savalaikį atnaujinimą ir visuomet turėsite tvarkingų ir naujų kojinių. (Prenumeruojamų kojinių sudėtis bei išsamus aprašymas pateiktas produkto specifikacijoje).

Jums tereikia pasirinkti kojinių dydį, nurodyti kiek kartų per metus Jūs pageidaujate gauti kojines ir užsakyti prenumeratą.

Užsakant prenumeratą, "Kojinių namai" paprašys Jūsų:

  • Nurodyti savo kontaktus ir pristatymo adresą;
  • Apmokėti užsakymą.

Sėkmingai apmokėjus prenumeratą, pirmoji kojinių siunta Jus pasieks per 1 savaitę nuo apmokėjimo, kitos prenumeratos siuntos išdėliojamos proporcingai metų bėgyje kas 2, 3 ar 4 mėnesius.

Su paskutine prenumeratos siunta Jūs gausite pranešimą, kad tai yra paskutinis pristatymas ir siūlysime prenumeratą atnaujinti. Jeigu turėsime Jūsų el. paštą, taip pat atsiųsime laišką dėl prenumeratos atnaujinimo prieš mėnesį iki jos pabaigos. Taip turėsite pakankamai laiko atnaujinti arba sustabdyti prenumeratą. Taip pat prašome į info@kojiniunamai.lt pranešti, jeigu pasikeitė Jūsų adresas.

Informacija
dydis 49/48/47/46/45/44/43/42/41/40/39
Aukštos kokybės klasikinės juodos dvisluoksnės kojinės. Viršutinė kojinių dalis susideda iš aukščiausios kokybės šukuotinės medvilnės, vidinė - iš COLCOLASTIC- specialios medvilnės su elastanu. Kojinės gerai priglunda ir aptempia koją, natūralus pluoštas pukiai sugeria prakaitą ir užtikrina komfortą pėdai.
Varikliukas OpenCart
Kojinių namai © 2024