Spalvotas siurprizas. Prenumerata

Gamintojas: Happy Socks, Švedija
Prekės kodas: Prenumerata
Ar turime: 43
Kaina: 27.00€

Turimi variantai


* Pasirinkite siuntų dažnumą:

* Pasirinkite dydį:

Kiekis:  
   - AR -   

Spalvotų kojinių “Happy Socks” prenumerata spalvotų ir originalių kojinių mėgėjams vyrams ir moterims!

Užsakius šią prenumeratą,  Jūsų pasirinktu dažnumu gausite po 1 porą spalvotų ir raštuotų “Happy Socks” kojinių, kurios bus Jums atrinktos iš naujausios “Happy Socks” kolekcijos. Kojinių spalvos ir raštai – bus mažytė staigmena, šiek tiek intriguojanti, bet maloni dovana Jums patiems arba tiems, kurie tiesiog mėgsta spalvotas kojines! Dovanodami spalvotų kojinių prenumeratą, kiekvienam suteiksite gerų emocijų ir  priminsite apie save visus metus! 

Išlikite originalūs bei stilingi!

Jums tereikia pasirinkti “Happy socks” kojinių dydį (vyriškas arba moteriškas), nurodyti kiek kartų per metus Jūs pageidaujate gauti kojines ir užsakyti prenumeratą.  

Užsakant prenumeratą, “Kojinių namai” paprašys Jūsų:

  • Nurodyti savo kontaktus ir pristatymo adresą;
  • Apmokėti užsakymą.

Sėkmingai apmokėjus prenumeratą, pirmoji spalvotų kojinių siunta Jus pasieks per 1 savaitę nuo apmokėjimo, kitos prenumeratos išdėliojamos proporcingai metų bėgyje kas 2, 3 ar 4 mėnesius.  

Su paskutine prenumeratos siunta Jūs gausite pranešimą, kad tai yra paskutinis pristatymas ir siūlysime prenumeratą atnaujinti. Jeigu turėsime Jūsų el. paštą, taip pat atsiųsime laišką dėl prenumeratos atnaujinimo prieš mėnesį iki jos pabaigos. Taip turėsite pakankamai laiko atnaujinti arba sustabdyti prenumeratą. Taip pat prašome į info@kojiniunamai.lt pranešti, jeigu pasikeitė Jūsų adresas. 

Informacija
dydis 36/37/38/39/40/41/42/43/44/45/46
Varikliukas OpenCart
Kojinių namai © 2024