Bambukinis rinkinys. Prenumerata

Gamintojas: SockShop, Didžioji Britanija
Prekės kodas: Prenumerata
Ar turime: 46
Kaina: 57.00€

Turimi variantai


* Pasirinkite siuntų dažnumą:

* Pasirinkite kelnaičių dydį:

Kiekis:  
   - AR -   

Bambuko pluošto kojinių ir vyriškų apatinių kelnaičių prenumerata.  Komplektą sudaro: 2 poros bambukinių kojinių ir 1 bambukinės apatinės kelnaitės.

Užsakius šią prenumeratą,  Jūsų pasirinktu dažnumu prenumeratos gavėjas gaus tarpusavyje suderintų bambuko pluošto kojinių ir apatinių kelnaičių komplektą. Kojinių ir kelnaičių spalvos ir raštai – bus mažytė staigmena, šiek tiek intriguojanti, bet maloni dovana Jums patiems arba tiems, kurie tiesiog mėgsta spalvas! Dovanodami bambukinio pluošto komplekto prenumeratą, kiekvienam suteiksite gerų emocijų ir  priminsite apie save visus metus! 

Išlikite originalūs bei stilingi!

Jums tereikia pasirinkti kojinių ir apatinių kelnaičių dydį, nurodyti kiek kartų per metus Jūs pageidaujate gauti kojines ir užsakyti prenumeratą.  

Užsakant prenumeratą, “Kojinių namai” paprašys Jūsų:

  • Nurodyti savo ir prenumeratos gavėjo kontaktus bei pristatymo adresą;
  • Apmokėti užsakymą.

Sėkmingai apmokėjus prenumeratą, pirmoji bambukinio komplekto siunta prenumeratos gavėją pasieks per 1 savaitę nuo apmokėjimo, kitos prenumeratos išdėliojamos proporcingai metų bėgyje kas 2, 3 ar 4 mėnesius.  

Su paskutine prenumeratos siunta Jūs gausite pranešimą, kad tai yra paskutinis pristatymas ir siūlysime prenumeratą atnaujinti. Jeigu turėsime Jūsų el. paštą, taip pat atsiųsime laišką dėl prenumeratos atnaujinimo prieš mėnesį iki jos pabaigos. Taip turėsite pakankamai laiko atnaujinti arba sustabdyti prenumeratą. Taip pat prašome į info@kojiniunamai.lt pranešti, jeigu pasikeitė Jūsų adresas. 

Informacija
dydis M/L/XL
Varikliukas OpenCart
Kojinių namai © 2020